TD03G18R7BT
MFR.Part #
TD03G18R7BT
JLCPCB Part #
C657272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS