TD03G16R2BT
MFR.Part #
TD03G16R2BT
JLCPCB Part #
C657265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS