TD03G10R5BT
MFR.Part #
TD03G10R5BT
JLCPCB Part #
C657245
Description
10.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS