TD03G10R2BT
MFR.Part #
TD03G10R2BT
JLCPCB Part #
C657244
Description
10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS