TD03G7R87BT
MFR.Part #
TD03G7R87BT
JLCPCB Part #
C657231
Description
100mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS