TD03G6R81BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TD03G6R81BT
JLCPCB Part #
C657225
Package
0603
Description
100mW 6.81Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS