ZA120SAFP1
MFR.Part #
ZA120SAFP1
Description
-30℃~+65℃ 3.3kHz 30.74mm 48V~120V 56.75mm 65dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS