ZA120MADP3
MFR.Part #
ZA120MADP3
Description
-30℃~+65℃ 3.3kHz 30.74mm 48V~120V 56.75mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS