X49ST2-30.000-F18LJDTK
Extended
Manufacturer
Suzhou Maswell Communication Technology
MFR.Part #
X49ST2-30.000-F18LJDTK
JLCPCB Part #
C6002434
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 18pF 30MHz 30Ω ±20ppm HC-49US Crystals ROHS