ULT-12/2.5-D48NM-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
ULT-12/2.5-D48NM-C
JLCPCB Part #
C5979296
Package
SMD,23.4x19.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 19.1mm 2.5A 20mA 2200uF 23.4mm 300kHz 30W 70mVp-p 75V 8.9mm 91% Open type Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overheat protection、Automatic fault recovery SMD,23.4x19.1mm Isolated Power Modules ROHS