UEE-12/12.5-D48N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEE-12/12.5-D48N-C
Description
1 12.5A 12V 150W 2.25kV 36V~75V 93% - Isolated Power Modules ROHS