CMR03F151JOYR
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03F151JOYR
Description
-55℃~+125℃ 150pF 5.3mm 50V 6.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS