CM07FD562JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM07FD562JO3
Description
-55℃~+125℃ 19.8mm 22.1mm 5.6nF 500V ±5% - Mica and PTFE Capacitors