CMSH3-20M TR13 PBFREE
MFR.Part #
CMSH3-20M TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5969757
Package
SMB
Description
20V 3A 500uA@20V 550mV@3A SMB Schottky Diodes ROHS