CHQ10-47NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CHQ10-47NG-RC
JLCPCB Part #
C5968754
Package
1008
Description
1.2A 120mΩ 47nH ±2% 1008 Power Inductors ROHS