CFM150S480
MFR.Part #
CFM150S480
Description
-30℃~+80℃ 1 101.6mm 115kHz 3.125A 32.6mm 48V 50.8mm 90V~264V 94% Open type ±1% - DC-DC Power Modules ROHS