CC10-180NK-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC10-180NK-RC
JLCPCB Part #
C5963475
Package
1008
Description
180nH 620mA 770mΩ ±10% 1008 Power Inductors ROHS