CA45C010K336TA
Extended
Manufacturer
Hunan Xiangyee in S&T
MFR.Part #
CA45C010K336TA
JLCPCB Part #
C5962769
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS