THL3501-B
Extended
Manufacturer
California Eastern Laboratories
MFR.Part #
THL3501-B
JLCPCB Part #
C5960518
Package
QFN-40(6x6)
Description
-40℃~+85℃ 100mA 10MHz 16 35V 3V~5.5V QFN-40(6x6) LED Drivers ROHS