BZT52-B75S-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B75S-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5957384
Package
SOD-323
Description
100nA@56V 200mW 250Ω 75V SOD-323 Zener Diodes ROHS