BZT52-B16-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B16-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5957345
Package
SOD-123
Description
100nA@12V 16V 40Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS