BLH806K601C114
MFR.Part #
BLH806K601C114
JLCPCB Part #
C5953902
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 600V 80uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS