ATB106M025
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ATB106M025
JLCPCB Part #
C5949672
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 18.57Ω@120Hz 25V 3000hrs@105℃ 4mm 5.7mm 63mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS