AVS336M25C12T-F
MFR.Part #
AVS336M25C12T-F
JLCPCB Part #
C5949139
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 33uF 42mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS