AFK107M50F24VT-F
MFR.Part #
AFK107M50F24VT-F
JLCPCB Part #
C5942097
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 262.5mA@120Hz 340mΩ@100kHz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS