ACP20-102
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
ACP20-102
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100mΩ 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 60V - Common Mode Filters ROHS