SMAC25-82K-RC
MFR.Part #
SMAC25-82K-RC
JLCPCB Part #
C5919817
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
2.5A 82nH 9.4mΩ ±10% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS