767161122GPTR13
MFR.Part #
767161122GPTR13
JLCPCB Part #
C5916381
Description
1.2kΩ 100mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS