684MKP275KE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
684MKP275KE
JLCPCB Part #
C5911994
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS