SCE016SD3MP1B
MFR.Part #
SCE016SD3MP1B
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 38.39mm 42.98mm 65dB 6V~16V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS