SBS12M0PC
MFR.Part #
SBS12M0PC
JLCPCB Part #
C5904901
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 15mm 2.075kHz 44.45mm 95dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Plugin,D=44.5mm Buzzers ROHS