S42C163102GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C163102GP
JLCPCB Part #
C5904370
Package
2506
Description
16 1kΩ 63mW 8 ±2% ±200ppm/℃ 2506 Resistor Networks, Arrays ROHS