S41X083561GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X083561GP
JLCPCB Part #
C5904235
Package
0804
Description
31mW 4 560Ω 8 ±2% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS