S41X083164JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X083164JP
JLCPCB Part #
C5904199
Package
0804
Description
160kΩ 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS