381LX182M063J012
MFR.Part #
381LX182M063J012
JLCPCB Part #
C5893282
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 1800uF 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 63V ±20% Plugin,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS