381LR122M200K042
MFR.Part #
381LR122M200K042
JLCPCB Part #
C5893274
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 124mΩ@120Hz 200V 3.13A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 42mm ±20% Plugin,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS