381LQ151M450J022
MFR.Part #
381LQ151M450J022
JLCPCB Part #
C5893264
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.216Ω@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 32mm 450V 790mA@120Hz ±20% Plugin,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS