380LQ121M450H022
MFR.Part #
380LQ121M450H022
JLCPCB Part #
C5893229
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.04A@120Hz 1.656Ω@120Hz 10mm 120uF 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 450V ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS