337LMX450M2EG
MFR.Part #
337LMX450M2EG
JLCPCB Part #
C5891972
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.0048Ω@120Hz 1.72A@120Hz 10mm 330uF 35mm 450V 47mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS