SD175SB45A.T2
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD175SB45A.T2
Description
30A 45V 640mV@30A 800uA@45V - Schottky Diodes ROHS