SCE120LA3CTB
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE120LA3CTB
Description
-40℃~+85℃ 2.9kHz 38.39mm 42.85mm 48V~120V 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS