SCE048LA3CTB
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE048LA3CTB
Description
-30℃~+65℃ 2.9kHz 28V~48V 38.39mm 42.85mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS