SCE028XD2DB2S
MFR.Part #
SCE028XD2DB2S
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2kHz 42.85mm 49.43mm 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS