SCE028LD2VC3B
MFR.Part #
SCE028LD2VC3B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2kHz 42.85mm 50.8mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS