S41X083334FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X083334FP
JLCPCB Part #
C5885460
Package
0804
Description
31mW 330kΩ 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS