RM12F69R8CT
MFR.Part #
RM12F69R8CT
JLCPCB Part #
C5875143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS