RM06F3R30CT
MFR.Part #
RM06F3R30CT
JLCPCB Part #
C5875123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS