157LMX250M2BC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
157LMX250M2BC
JLCPCB Part #
C5872842
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6279Ω@120Hz 10mm 150uF 22mm 250V 27mm 5000hrs@105℃ 690mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS