REC7.5-4812SRW/H1/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-4812SRW/H1/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5868055
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 12V 1kV 36V~72V 625mA 7.5W 85% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS