REC7.5-1215SRW/H2/A/M/SMD
MFR.Part #
REC7.5-1215SRW/H2/A/M/SMD
JLCPCB Part #
C5868033
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 15V 2kV 500mA 7.5W 86% 9V~18V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS